Twoja przeglądarka nie posiada odpowiedniego oprogramowania, aby wyświetlić tą stronę.
Pobierz plugin FLASH

szkolenia o nas business language centre faq Kontakt

Wprowadzenie
Profil firmy
Dlaczego my
Opinie klientów
Referencje
Pracuj z nami
O nasOpinie klientów

Business Language Trainings Company dotrzymuje swoich obietnic.

Mamy przyjemność pracować z wieloma znanymi firmami przygotowując treningi w zakresie prezentacji, korespondencji handlowej, obsługi klienta, przeprowadzania ocen pracowniczych, telefonowania, sprzedaży i negocjacji.

Poniższe opinie pochodzą od klientów korporacyjnych, którzy skorzystali z naszych treningów. Ich zdanie trafnie odzwierciedla nasz wkład pracy i cel, jaki udało nam się wspólnie osiągnąć.


Z Panią Kariną Jabłońska mam przyjemność współpracować od kilku lat. Naukę języka angielskiego zaczynałam praktycznie od zera. Muszę przyznać, że nauczyciela z taką pasją chęci nauczania jeszcze nie spotkałam. To ona potrafiła przełamać we mnie barierę w mówieniu.

Jest nauczycielem bardzo wymagającym. Wiele razy stawałam przed dylematem opuszczenia lekcji, lecz za każdym razem jej mobilizacja dodawała mi sił do pełnej aktywności.

Nie ma chwili na nudę, przy gorszym dniu ucznia potrafi doskonale dopasować się do jego humoru, zmienić temat na ważny dla studenta w danej chwili.

Lekcje są prowadzone w sposób nietuzinkowy, nie jest to kolejna strona z podręcznika. Są to najnowsze informacje prasowe dotyczące biznesu, wyszukiwane na własną rękę. Dyskusje na temat aktualnych zagadnień, w których każdy musi zająć odpowiednie stanowisko i wypowiedzieć swoją opinię. Podczas tych lekcji język jest żywy, scenki odgrywane przez uczniów, podziały ról ich interpretacja, sprawiają, że rzeczywiście chce się chodzić na te zajęcia. Gramatyka przekazywana jest w formie konkretnych zwrotów i sposobów ich zapamiętywania, a nie w formie definicji i tabelek.

Rolą nauczyciela jest wzbudzenie zainteresowanie nauką samego ucznia i motywowanie go do dalszej pracy zwłaszcza przy pojawieniu się pierwszych trudności. Ten cel w sposób jak najbardziej profesjonalny potrafi zrealizować Pani Karina Jabłońska.

Pozdrawiam / Best regards

Dorota Rotblum
Kupiec Strategiczny
Food / MGB


Zaangażowanie oraz cierpliwość wykazywana podczas zajeć, to niektóre z wielu cech opisujacych profesjonalizm Pani Kariny. Sposób prowadzenia zajęć, metody nauczania, dobór materiałów oraz ich realizacja jest na jak najwyższym poziomie, co tym samym pozwala polecić Business Language Trainings jako godnego zaufania partnera.

W moim osobistym odczuciu okazane zaangażowanie spełnia moje oczekiwania, jakie powinien posiadać dobry lektor języka angielskiego, a współpraca przebiega naprawdę wzorcowo. Dlatego też mogę z przyjemnością polecić każdemu usługi tej firmy.

Pozdrawiam

Beata Jarota
Główna Księgowa
MGB Metro Group Buying


Mam za sobą duże doświadczenie w poszukiwaniu właściwej szkoły języka angielskiego.

Do chwili, kiedy spotkałam Panią Karinę Jabłońską, korzystałam z usług wielu szkół w Warszawie. Tak naprawdę żadna z nich nie spełniała moich wymagań i oczekiwań. Dopiero lekcje z Panią Kariną pokazały, że jest możliwe znalezienie takiej szkoły i takiego nauczyciela.

Szkoła "Business Language Trainings" to rzetelność, doskonałe przygotowanie lektorów, korzystanie z nowoczesnych technik przekazu (komputer, kamera). Każda lekcja jest przygotowana indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i propozycjami ucznia.

Polecam tę firmę wszystkim osobom, które do tej pory nie znalazły odpowiedniej dla siebie szkoły. Profesjonalizm, wysoki poziom nauczania, różnorodna tematyka zajęć i wiele jeszcze innych zalet sprawiają, że uczestniczę w lekcjach języka angielskiego  z wielką przyjemnością.

Pozdrawiam,

Ewa Szuster
HR Manager
Makro Cash and Carry Polska


Uważam, że usługi oferowane przez Pani firmę w zakresie nauczania języka angielskiego prezentują wysoki standard. Dużo ciekawych materiałów, wykwalifikowani lektorzy (bardzo wysokie kompetencje, ciekawy sposób przekazywania wiedzy) zapewniają wysoki poziom zajęć.

Mordzińska Aleksandra
Makro Cash and Carry


"Miło jest współpracować z osobą, która wytycza sobie cele i konsekwentnie je realizuje. Poważnie podchodzi do całej sprawy, a to przekłada się na poziom prowadzonych zajęć. Cenię sobie profesjonalizm, jaki prezentuje w trakcie prowadzenia zajęć, umiejętność doboru materiałów dydaktycznych i indywidualne podejście do każdego ze studentów. A co najważniejsze - akcent po prostu rewelacja. ;-) Aż chce się uczyć i poszerzać znajomość języka z taką Panią lektor. ;-)))"

Pozdrawiam,

Radosław Kucharczyk
Metro Group Buying


Profesjonalizm i nieszablonowe metody nauczania to główne zalety zajęć prowadzonych przez Karinę Jabłońską.

Ewa Sosnal
Makro Cash and Carry


Gorąco polecam naukę języka angielskiego prowadzoną w optymistycznej atmosferze, gwarantowaną przez pełną zaangażowania i entuzjazmu Karinę Jabłońską!

Agnieszka Kowalczuk
Makro Cash and Carry

kontakt angielski w biznesie


Business Language Trainings
ul. Aleje Ujazdowskie 24 lok.10
00-478 Warszawa
mobile: + 48 601 62 33 72
e-mail: karina@english.biz.pl
www.english.biz.pl

Agencja Interaktywna strona główna    szkolenia    o nas    business language    faq    kontakt    mapa strony